MYS HOME RESTO
TEIE PIDU LINNA SÜDAMES
KÕIK VAJALIK SIIT
Menüü
Meie kokk valmistavad maitsvalt ja serveerivad ilusasti: bankett, furšett, suupisted kohvipausiks nii täiskasvanutele kui ka lastele.
Tellides banketi/furšeti summas 600€ või rohkem on saali üür Teile tasuta (5 t)
Loe veel
Saali üür
Hubane ja privaatne saal Tallinna vanalinnas kõige vajalikuga lasteürituste, juubelite, pulmade, seminaride, kontsertide, degustatsioonide, meistriklasside või esitluste korraldamiseks.
Vene 33, Tallinn. 9.00-23.00
Loe veel
Meelelahutus üritustel
Meie oskame pidusid korraldada!
Õhtujuhid, DJ, erinevad mängud ja viktoriinid, elav muusika, meistriklassid, õhupallid, animaatorid — soovi korral hoolitseme kõige eest. Arvuta tellimuse maksumus online-kalkulaatoriga!
Loe veel
Meie filosoofia
Reede. Õhtu. Töönädal on lõppenud. Kodus on mugav, soe, rahulik ja ees ootavad õnnelikud puhkepäevad teile lähedaste inimeste — sõprade ja pere keskel.
Rootslased nimetavad sellist seisundit — reedene MYS. 
MYS Home Resto atmosfäär meenutab mugavat kodu, kus elavad ühe sõbraliku pere mitu põlvkonda. Ja kõigil on hea. Köögis valmistatakse koduseid lõunaid ja pidulikke õhtusööke. Raamatud, heliplaadid, lauamängud. Pehmed pleedid laiadel aknalaudadel. On aega suhelda, midagi meisterdada, korraldada väike kontsert või etendus, tantsida või lihtsalt unistada.
Tulge meile külla! Kinkige endale veidi MYS atmosfääri Tallinna vanalinna südames. 
  • Parkimine ja sissesõit
    Sissesõit on võimalik 24/7. Tasuline parkimine Vene tänaval (tsoon Vanalinn). Ruumikas parkla Europark EP133, Väike Rannavärav 6 (1.5 € 30 min, 15 € päev) asub 3 minutilise jalutuskäigu kaugusel
Kontaktid
Tallinn
Vene 33 (2 korrus)
+372 55503279
+372 56664654

Info@mysresto.ee

Meie projektid
Kasulikku 
Privaatsuspoliitika
Bolt Food
Wolt Food